Semestr zakończony – nagrody rozdane

Piątkowy poranek rozpoczął się bardzo miło, nie tylko dlatego, że już za parę chwil czekały nas upragnione ferie, ale również z powodu szerokiego wachlarza nagród spływających na ręce uczniów. Dyrekcji szkoły oraz nauczycielom odpowiedzialnym za liczne akcje podejmowane przez szkołę w czasie pierwszego semestru, przypadł zaszczyt uhonorowania uczniów.

Rozdane zostały dyplomy 100% i wzorowej frekwencji, wręczono puchary przechodnie dla podstawówki i gimnazjum za najwyższą frekwencję oraz wyniki w nauce, dyplomy dla aktywu bibliotecznego – osób, które zaangażowały się w pomoc przy przeprowadzce biblioteki „z poddasza”, oraz najlepszych czytelników. Rozdano dyplomy za konkursy przedmiotowe z biologii, języka angielskiego oraz matematyki. Nagrodzone zostały osoby biorące udział w konkursie na ozdobę bożonarodzeniową.

Złożono podziękowania dla członków Samorządu Uczniowskiego oraz osobom, które wsparły akcję MOPR – u „Podaj łapę”, mającej na celu zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt. Szczególne podziękowania należą się klasie IV B, która najhojniej wsparła akcję. Pani pedagog Barbara Lupa przedstawiła całej szkole przeszkolonych mediatorów klasowych, którzy w semestrze II będą pomagać rozwiązywać problemy rówieśników.

Patrząc na ilość wręczonych dyplomów, można powiedzieć, że uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lipce zasłużyli na wytęsknione ferie. Pamiętajcie jednak, aby planować swój wypoczynek rozważnie i przede wszystkim w każdej sytuacji myśleć o swoim i innych bezpieczeństwie. Życzymy udanych ferii!!:)

 

tekst i fot. Karolina Felisiak-Dynkowska