W dniach 20–22 maja uczniowie klas 5a i 5b uczestniczyli w wyjątkowej wycieczce szkolnej do ośrodka Mikomania w Funce nad jeziorem Charzykowskim. 

„Zielona Szkoła” dostarczyła wszystkim mnóstwa niezapomnianych wrażeń i atrakcji. Uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku, grze w tenisa ziemnego, siatkówkę plażową oraz piłkę nożną. Nie zabrakło również kreatywnych warsztatów kulinarnych i zajęć z rękodzieła. 



Wieczory upływały w radosnej atmosferze przy ognisku oraz podczas dyskoteki. Ogromnych emocji dostarczyły także zabawy w Bumper Ball oraz wyzwania na torze survivalowym. 

Podczas wyjazdu uczniowie aktywnie spędzali czas, integrowali się i zdobywali nowe doświadczenia. Wszystkie zajęcia prowadzone były przez wspaniałych animatorów — Panią Dominikę i Pana Bartka, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, energię i świetną atmosferę!





