KONKURS WIELKANOCNY I KRÓLIK FELIKS

28 marca w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs plastyczny organizowany przez Samorząd Uczniowski klas I-III. Tematem tego konkursu było wykonanie dowolną techniką plastyczną WIELKANOCNEGO ZAJĄCZKA. Prace były przepiękne, pomysłowe i czasochłonne. Uczniowie szkoły mieli trudny wybór aby spośród 33 prac wybrać te trzy zasługujące na wyróżnienia. Miejsca uplasowały się następująco:

 

I miejsce: Wiktoria Jarosz kl. I b

II miejsce: Martyna Grabarska kl. I b

III miejsce: Karol Kutzmann kl. I a

 

Prócz głównych miejsc przyznano 10 wyróżnień, zdobyli je:

Natalia Klimek kl. I b

Julia Wendt kl. I b

Sofie Martyn – Dias kl. I c

Mateusz Sylwerski kl. I c

Wiktoria Tomke kl. I c

Krzysztof Brzezinski kl. III a

Rozalia Pietrzyk kl. III a

Bartłomiej Doroszyński kl.  III c

Julia Konicer – Zacharska kl. III c

Zuzanna Korzeniowska kl. III c

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Mamy nadzieję, że prace te zdobiły w Święta Wielkanocne mieszkania i stoły. Każdy zajączek był jedyny w swoim rodzaju i ukazywał zdolności plastyczne dzieci jak i całych rodzin.

Tego dnia również do naszej szkoły zawitał wyjątkowy gość – KRÓLIK FELIKS, który wręczał uczestnikom konkursu dyplomy. Przybył do nas z koszykiem smakowitych jajeczek oraz zgodził się na pamiątkowe zdjęcia.

Dziękujemy FELIKSOWI,  że mimo tak napiętego grafiku związanego z przygotowaniami do Świąt Wielkanocnych odwiedził nas oraz nie omieszkał przywitać się z zaprzyjaźnionymi przedszkolakami z grupy WIEWIÓRKI :o)

 

Art. S. Pyrc

Fot. K. Krüger